Telefon:
0532 777 55 96

İzmir Ankara Evden Eve Nakliyat


İzmir ankara evden eve nakliyat , İstanbul’dan Ankara’ya,  Ankara’dan İstanbul’a taşımacılık yapan firmadır. Firmamızın uzun yıllara dayalı deneyimi artık sektörde billurlaşarak kristalize olmuştur.  İstanbul izmir nakliyat prosyonel geçmişin kaliteli hizmetin ve müşteri referansının ürünüdür. Firmamız yaptığı işiü memnun olan müşterisi ve referansları ile İstanbul Ankara arası nakliyatın vazgeçilmezidir.

İzmir Ankara Nakliyat Fiyatları:

İzmir firmalarından fiyat aldığınızda siz dahi şaşırırsınız. İzmir’den Ankara’ya veya Ankara’dan İzmir’e 400 TL, 600TL, 1000TL, 2000TL gibi birbirinden alakasız aralarında uçurum olan fiyatlarla karşılaşmanız mümkündür. Haklı olarak ne oluyor diye düşüneceksiniz. Kafanız karışacak.

Biz İstanbul fiyatlarının nasıl oluştuğuna dair doğru bilgi sunalım siz de doğru karar veriniz.

İzmir fiyat aralıkları neden çok farklıdır? Öncelikle haksız rekabet koşullarından çok farklı fiyatlar çıkmakta. Korsan firmalar ile yasal zorunluluklarını yerine getiren firmalar arası rekabet haksız rekabet olduğundan eşit koşullarda rekabet olamdığından korsan firmalar daha ucuz fiyat verebilmekte. Korsan firmala ile taşınmak ister misiniz bu tercih sizin.

İzmir fiyatlarının farklılık göstermesinin diğer bir nedeni de kimi firmaların komisyonculuk yapmasıdır.  Komisyonculuk nedir? Aslında fiili olarka nakliyat işi yapmayan bir firma, buluğu müşteriye fiyat vererek bir başka firma ile nakliyat yaptırmasıdır. Bu da haksız rekabetten doğna boşluğun fiyata yansımasıdır. Siz komosyonculara taşınmak isterseniz tercih sizin.

Tabiki İstanbul Ankara nakliyat fiyatı farklılığının diğer bir nedeni de hizmet kalitesindeki farklılıkdır. Hizmet kalitesinden anlaşılan nedir? Uzman ve prosyonel personel hizmeti, son model teknolojik ekipman hizmeti, asansör hizmeti, demonte ve montede uzaman eleman hizmeti, sigortalı taşıamcılık hizmet gibi tamamen profosyonel firmalrın fiyatı ile amatör firmaların fiyatı arasında da fark olmak ta.

İzmir Ankara nakliyat veya Ankara İzmir Nakliyat fiyatını biz nasıl veriyoruz? Biz öncelikle ekspertiz yapıyoruz. Ekspertiz ile hangi eşyayı nerden nasıl ve hangi ekip veekipmanlar ile taşıyacağımızı belirliyoruz. Buna bağlı olarak da fiyatımızı sunuyoruz.

Biz İstanbul  taşıma işini sigortalı yapıyoruz. Bünyemizde devamlı sigortalı eleman ile çalışıyoruz. Tüm araçalarımız sürekli bakımı ve kontrolu yapılan araçlar. Asansörlerimiz son teknoloji ve bakım ve kontrolü sürekli yapılır. Araçlarımızn ve sürücülerimizn yetki belgeleri eksiksiz. Mutlaka eşya sigortası  yapıyoruz. Mutlaka sözleme yapıyoruz. Olası sıkıntıda mağduriyeti ortadan kaldırıyoruz. Montaj ve demontajda kesinlikle işin ustası elemanı bünyemizde çalıştırıyoruz. Taşınma sonrası geride atık bırakmıyoruz. Geri dönüşüme gönderiyoruz. Biz Ankara İstanbul fiyatı sunarken tam anlamı ile profosyonel hizmet, kalite ve olabilecek en ekonomik fiyatı sunuyoruz. Tüm işlemlerimiz yasal olduğundan taşınma işinden hem devlet hem vatandaş hemde biz kazanıyoruz. Yasal olmayan firmalar sizden de devletten de diğer yasal firmalardan da çalan,  hırsızlayan firmalardır.

İzmir Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

HİZMET BÖLGEMİZİzmir Ankara Evden Eve Nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZBORNOVA evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZÇEŞME evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZKARŞIYAKA evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZMENEMEN evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZALİAĞA evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZBUCA evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZBAYRAKLI evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZTORBALI evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZSEFERİHİSAR evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZNARLIDERE evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZBALÇOVA evden eve nakliyat