Telefon:
0532 777 55 96

Hizmetlerimiz


Evden Eve Asansörlü Taşıma ;

Evden eve taşımacılık sektöründe firmamızın şehir içi ve şehirler arası taşıma ve lojistik hizmetlerinde profesyonel personel, taşıma için dizayn edilmiş hijyen araçlar,37 metre teleskopik eşya taşıma asansörü,taşınma esnasında gerekli tüm ekipmanları ile hizmetinizdeyiz. Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla ÖZERTAŞ Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeri de ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

 

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içerisindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Ofis Taşımacılığı ;

Evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmamız, aynı kaliteyi ofis ve işyeri taşımacılığında da başarı ile göstermektedir. Ofis nakliyesi, bu konuda uzman, deneyimli kadro gerektirir ve firmamız bu profesyonel bilgi birikimine sahip kadroyu bünyesinde bulundurmaktadır. İşyerinizdeki tüm elektronik ve diğer hassas eşyalar kendi orjinal kutularına konularak veya bunu sağlayamıyorsanız tarafımızda bulunan malzemelerin en uygunu ile paketlenerek araçlarımıza yüklenir Günümüzde ofisler, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Bal Nakliyat, Avrupa standartlarına uygun ofis ve işyeri taşıma sistemi geliştirmiştir.

Asansörlü Taşıma ;

ÖZERTAŞ, asansörlü evden eve nakliyat, evden eve ve şehir içi şehirlerarası yük taşımacılığında sektörün lider firmasıdır. ÖZERTAŞ evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetini en titiz en kaliteli şekilde sizlere sunmaktan gurur duyar Asansörlü taşımacılık hizmetlerini evden eve ve ofisten ofise alanlarında, zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve sorumluluk duygusuyla, insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınız çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Hassas ve modern asansörlü nakliyat teknolojisi, evden eve nakliyat süreci üzerindeki misyon, hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır.

Asansörlü Nakiyat’ın Faydaları ;

İş gücünün hemen hemen yarıdan daha aza indirilmesi
Yapılan işin daha çabuk ve daha erken bitmesi
10 kata kadar verilen hizmet teknolojisi
Eşya Transferinin Güvenilir ve sağlam olarak yapılması

Asansör Kiralama ;

Evden Eve Taşıma yapan diğer firmalar
Evini kendi taşıyan müşterilerimiz
İnşaat Sektörü (Cam,Çatı döşeme,Kalorifer tesisatı,Güneş Enerjisi ve Diğerleri)
Mobilya Sektörü
Beyaz Eşya Sektörü
Reklam Sektörü
Temizlik Sektörü

Araç Kiralama ;

Taşınmayı kendisi yapacak müşterilerimiz
İnşaat Sektörü
Mobilya Sektörü
Beyaz Eşya Sektörü
Reklam Sektörü
Temizlik Sektörü

Ücretsiz Ekspertiz ;

Evden eve taşıma, ofis büro taşıma, banka taşıma, vb gibi tüm taşımacılık işlemlerinizde, firmamız konusunda uzman ekspertiz personeliyle taşınacak olan ev eşyası, ofis eşyası veya yüklerinizi inceleyerek sizlere aşağıdaki konuları göz önüne alarak taşıma maliyeti sunar. Maliyet size uygunsa ekspertiz yapan kişiyle gün belirlenir ve taşıma sözleşmesi yapılır. Ücretsiz olan bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir.

HİZMET BÖLGEMİZİzmir Ankara Evden Eve Nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZBORNOVA evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZÇEŞME evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZKARŞIYAKA evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZMENEMEN evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZALİAĞA evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZBUCA evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZBAYRAKLI evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZTORBALI evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZSEFERİHİSAR evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZNARLIDERE evden eve nakliyat


HİZMET BÖLGEMİZBALÇOVA evden eve nakliyat